Günün her anında keyifli vakit geçirin...

Bedeninizi ve ruhunuzu yenileyin…

Sağlıklı bir yaşam sürmeniz ve günün yorgunluğunu atmanız için birçok sosyal olanağa sahip olan Casa Marin’de, yeniden doğmaya hazır olun. Sauna, buhar odası ve hamamda stresinizden arınıp, ruhunuzu dinlendirirken; fitness yaparak da bedeninize gereken özeni gösterip, zinde kalabilirsiniz. Casa Marin, sadece bulunduğu huzur verici atmosferle değil, termal sulara yakınlığıyla da kendinizi özel hissedeceğiniz bir ortam sunuyor. Malgaca İçmeleri, Özbek ve Gülbahçe şifalı suları ile bedeninizi ve ruhunuzu yenileyebilirsiniz. Doğanın yatıştırıcı etkisi ile kendinizi tamamen yenilenmiş hissedebileceğiniz bir hayata ‘merhaba’ deyin.
Tekrarı yoktur bazı şeylerin...

Hayatı hayal ettiğiniz gibi yaşamanız için yeni ve özgün bir zemin oluşturuluyor Casa Marin projesinde. Tam yerine göre, ince ince ve bir saatçi titizliğiyle tasarlanıyor. Konutlar bu yeni zeminle bütünleşiyor.

Terasınız keyifli anların vazgeçilmez adresi...

Terasınızda geçirdiğiniz her an ayrı bir öykü, her öykü yeni duygular yaratır. Size özel bahçenizde gün doğumundan gün batımına kadar olağanüstü güzellikteki renklerin dansını deneyimleyebileceğiniz bir yaşam sizi bekliyor.

İyi ki evdeyim diyeceksiniz...

Her detayında yaşam kalitesini artırmaya odaklanan Casa Marin, estetiği ve işlevselliği bir araya getiriyor. Modern, kullanışlı ve özgün tasarımla zenginleşen salonunuzda bambaşka bir yaşam sizi bekliyor.

Rüzgârı arkanıza alın ve adrenalini doruklarda yaşayın…

Rüzgârın gücü ile güneşe doğru yol almak, dalgaları hissetmek ve denizle bütünleşmek istemez misiniz?
Yıl boyunca esen rüzgârı ile Urla, Türkiye’nin yeni rüzgâr sörfü merkezi olmaya aday. Işıl ışıl parlayan Ege güneşinin altında, zevkli ve heyecanlı geçecek saatler sizi bekliyor. İster rüzgârla dans ederek, isterseniz de denizdeki rengarenk yelkenleri izleyerek hayatınıza renk katabilirsiniz. Casa Marin’de hayatı dolu dolu yaşamanız için gereken her şey düşünüldü. Size sadece bu keyifli hayatın tadını çıkarmak kalıyor.

#CasaMarinUrla

Modern bakış açısı ve yenilikçi ruh...

Köklü bilgi birikimi ve başarılı bir ekip ile 2009 yılında gayrimenkul sektörüne giriş yapan Eruz Yapı, gelişen modern tasarım ruhu, yenilikçi bakış açısı ve sahip olduğu üretim teknolojisi ile sektörde kendini farklı yaşam alanları sunan bir sıfat ile konumlandırmıştır. Aynı zamanda Eruz Yapı’nın sahip olduğu tüm özellikleri; öncelikle doğaya saygılı, yaşam kalitesini artıran ve konfor ile bütünleşik yapılar inşa etmeye yönelik kullanış biçimi de projelerinde detayların  ve mükemmeliyetin öne çıktığının göstergesidir. Detaylı Bilgi İçin: eruzyapi.com .